Formy płatności

PŁATNOŚCI 1. Nasz sklep internetowy stopolgroup.pl oferuje możliwość zapłaty na 5 sposobów:

a) Tradycyjnym przelewem bankowym – przelew na rachunek bankowy Sprzedającego kwoty odpowiadającej wartości złożonego zamówienia, na którą składa się cena zamówionych produktów oraz koszt ich dostawy związany z wybranym przez Kupującego sposobem dostawy;

b) Za pobraniem – płatność za zamówione produkty wraz z kosztem dostawy następuje w momencie odbioru przesyłki pocztowej lub kurierskiej przez Kupującego.

c) Płatność gotówką przy odbiorze osobistym – płatność za zamówione produkty następuje podczas ich odbioru. Odbiór osobisty zamówionych produktów następuje pod adresem siedziby Sprzedającego tj. ul. Leszczynowa 14, 05-800 Pruszków w godzinach od 9.00 do 16.00.

d) Płatność ON-LINE - operatorem płatności jest BlueMedia S.A. 

f) System rat

2. Kupujący nie może łączyć różnych form płatności za jedno zamówienie.

3. Kupujący, który wybrał opcję płatności tradycyjnym przelewem bankowym jest zobowiązany do niezwłocznego uiszczenia należności, jednakże nie później niż w terminie 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

4. Kupujący, który wybrał formę płatności gotówką jest zobowiązany do uiszczenia należności w sposób określony w pkt 1c) w terminie 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl