Producenci
PROMOCJE
KICX HEAD SHOT HS-45
KICX HEAD SHOT HS-45
979,00 zł 799,00 zł
szt.
Formy płatności

PŁATNOŚCI 1. Nasz sklep internetowy stopolgroup.pl oferuje możliwość zapłaty na 4 sposoby: a) Tradycyjnym przelewem bankowym – przelew na rachunek bankowy Sprzedającego kwoty odpowiadającej wartości złożonego zamówienia, na którą składa się cena zamówionych produktów oraz koszt ich dostawy związany z wybranym przez Kupującego sposobem dostawy; b) Za pobraniem – płatność za zamówione produkty wraz z kosztem dostawy następuje w momencie odbioru przesyłki pocztowej lub kurierskiej przez Kupującego. c) Płatność gotówką przy odbiorze osobistym – płatność za zamówione produkty następuje podczas ich odbioru. Odbiór osobisty zamówionych produktów następuje pod adresem siedziby Sprzedającego tj. ul. Leszczynowa 14, 05-800 Pruszków w godzinach od 9.00 do 16.00. d) System rat
Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.
CA Raty dostępne:
- całkowicie online
- do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
- bez zbędnych formalności
- spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy
Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.
STOPOL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.
2. Kupujący nie może łączyć różnych form płatności za jedno zamówienie. 3. Kupujący, który wybrał opcję płatności tradycyjnym przelewem bankowym jest zobowiązany do niezwłocznego uiszczenia należności, jednakże nie później niż w terminie 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. 4. Kupujący, który wybrał formę płatności gotówką jest zobowiązany do uiszczenia należności w sposób określony w pkt 1c) w terminie 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl