Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Montaż Car Audio

Montaż sprzętu car audio

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu car audio. Dbamy o to, aby wszystkie realizowane przez nas montaże i zabudowy zapewniały jak najlepszą jakość dźwięku, a przy tym zostały estetycznie wykończone. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy również między innymi montaż alarmów, czujników cofania i rejestratorów jazdy. Poniżej znajdą Państwo pełen zakres naszych usług i aktualny cennik.

Usługa

Cena od

montaż głośników (para)

50 zł

montaż wzmacniacza (2 kanałowy)

200 zł

montaż radia 1DIN (ISO)

30 zł

montaż radia 2DIN (stacja multimedialna)

150 zł

montaż kamery cofania

200 zł

montaż czujników cofania

200 zł

montaż zestawu głośnomówiącego

150 zł

montaż alarmu

200 zł

montaż tunera DVB-T

200 zł

montaż wideo-rejestratora

50 zł

inne prace związane z doposażeniem auta

wycena indywidualna

serwis sprzętu car audio

wycena indywidualna

montaż i demontaż stacji multimedialnej (serwis)

80 zł (x2)

 

 

Podajemy ceny minimalne – ostateczny koszt uzależniony jest od samochodu, nad którym będziemy pracować. Podane ceny obejmują wyłącznie robociznę. Akcesoria montażowe, takie jak ramki radiowe, dystanse, zestawy okablowania itp. doliczane są oddzielnie.

 

 

Instalacja głośników od 50zł

Cena wyjściowa obejmuje instalację pary (2 szt.) głośników w fabrycznych miejscach montażowych. Średnica i kształt nowych głośników jest wówczas taka sama, jak seryjnych. Wykonujemy również instalacje systemów odseparowanych składających się z 2 głośników średnio-niskotonowych, 2 wysokotonowych oraz zwrotnic. Cena ustalana jest indywidualnie.

 

 

Instalacja wzmacniacza od 200zł

Podstawowa usługa obejmuje poprowadzenie instalacji zasilającej od akumulatora i przewodów sygnałowych od radia do wzmacniacza. Koszt będzie wyższy, jeśli zlecą nam Państwo dodatkowe położenie przewodów głośnikowych do drzwi. Na cenę wpływa również m.in. ciężki dostęp do przejścia przez grodź od strony akumulatora.

 

 

Instalacja radia 1DIN (od 30zł) 2DIN (od 150zł)

Na ostateczną cenę montażu radia 1DIN i 2DIN wpływa kilka czynników. Jednostki wyposażone w zestaw głośnomówiący wymagają dodatkowego podłączenia mikrofonu. Poprawny montaż radia samochodowego wymaga również przejściówek i ramek (zaślepek), które liczone są oddzielnie i zamawiane na życzenie klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl