Producenci
PROMOCJE
Rejestrator Kamera PHANTOM DVR STUD001 WIFI FULL HD
Rejestrator Kamera PHANTOM DVR STUD001 WIFI FULL HD
319,00 zł 269,00 zł
szt.
KICX QS 300
KICX QS 300
739,00 zł 649,00 zł
szt.
Rejestrator Kamera DDPAI MINI 3 WiFi QHD
Rejestrator Kamera DDPAI MINI 3 WiFi QHD
839,00 zł 799,00 zł
szt.
KAMERA REJESTRATOR JAZDY DDPAI X2 PRO 2 kamery
KAMERA REJESTRATOR JAZDY DDPAI X2 PRO 2 kamery
999,00 zł 899,00 zł
szt.
Formy płatności

PŁATNOŚCI 1. Nasz sklep internetowy stopolgroup.pl oferuje możliwość zapłaty na 4 sposoby: a) Tradycyjnym przelewem bankowym – przelew na rachunek bankowy Sprzedającego kwoty odpowiadającej wartości złożonego zamówienia, na którą składa się cena zamówionych produktów oraz koszt ich dostawy związany z wybranym przez Kupującego sposobem dostawy; b) Za pobraniem – płatność za zamówione produkty wraz z kosztem dostawy następuje w momencie odbioru przesyłki pocztowej lub kurierskiej przez Kupującego. c) Płatność gotówką przy odbiorze osobistym – płatność za zamówione produkty następuje podczas ich odbioru. Odbiór osobisty zamówionych produktów następuje pod adresem siedziby Sprzedającego tj. ul. Leszczynowa 14, 05-800 Pruszków w godzinach od 9.00 do 16.00. d) System rat
Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.
CA Raty dostępne:
- całkowicie online
- do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
- bez zbędnych formalności
- spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy
Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.
STOPOL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.
2. Kupujący nie może łączyć różnych form płatności za jedno zamówienie. 3. Kupujący, który wybrał opcję płatności tradycyjnym przelewem bankowym jest zobowiązany do niezwłocznego uiszczenia należności, jednakże nie później niż w terminie 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. 4. Kupujący, który wybrał formę płatności gotówką jest zobowiązany do uiszczenia należności w sposób określony w pkt 1c) w terminie 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl