Producenci
PROMOCJE
PROFESJONALNE URZĄDZENIE GOTUJĄCE
PROFESJONALNE URZĄDZENIE GOTUJĄCE
1 599,00 zł 1 399,00 zł
szt.
KICX QS 1.3000M GOLD EDITION
KICX QS 1.3000M GOLD EDITION
1 899,00 zł 1 699,00 zł
szt.
DDPAI MINI 0905 FULL HD WIFI
DDPAI MINI 0905 FULL HD WIFI
449,00 zł 399,00 zł
szt.
PHANTOM DVD 706D SLIM
PHANTOM DVD 706D SLIM
799,00 zł 659,00 zł
szt.
KICX TORNADO SOUND 12 2+2
KICX TORNADO SOUND 12 2+2
1 059,00 zł 919,00 zł
szt.
Nawigacja Dedykowana  PHANTOM DVM HYUNDAI i30
Nawigacja Dedykowana PHANTOM DVM HYUNDAI i30
3 599,00 zł 2 899,00 zł
szt.
Nowoczesne radio do auta. Radio z nawigacją
Nowoczesne radio do auta. Radio z nawigacją

Kilkadziesiąt lat temu radio w samochodzie było szczytem luksusu. Gdy zmieniały się technologie odtwarzania muzyki, kierowcy chętnie wymieniali swoje radia samochodowe na nowsze: najpierw z możliwością  odtwarzania płyt CD, a następnie plików mp3. Obecnie nowoczesne radio samochodowe to już nie tylko urządzenie do słuchania muzyki. Nowoczesne radia to mini-komputery, które dostarczają kierowcy i pasażerom informacji i rozrywki.

Nawigacja

Systemy nawigacji są obecnie tak rozpowszechnione, że mało który kierowca korzysta jeszcze z tradycyjnej mapy czy planu miasta, gdy wybiera się do nowego miejsca. Większość z nas używa map  i GPS w swoich smartfonach lub tabletach. Jednak włączony GPS w telefonie strasznie szybko zużywa baterię. Dlatego też jadąc do innego miasta warto zabrać ze sobą ładowarkę samochodową lub power bank. Te dwa urządzenia nie rozwiązują jednak jeszcze jednego problemu z nawigacją w smartfonie, a mianowicie braku zasięgu Internetu. Gdy nie mamy zasięgu, telefon nie może ściągać na bieżąco map – a bez map nawigacja jest bezużyteczna. Dlatego właśnie coraz więcej kierowców decyduje się zakupić radio z nawigacją.

Zapisane mapy

W czym jest ono lepsze od nawigacji z telefonu? Właśnie w tym, że znikają powyżej wymienione problemy. Radio zasilane jest elektryką samochodową, w związku z czym nie musimy się martwić o to, że po kilku godzinach działania  GPS radio rozładuje się tak, jak robi to telefon. Drugą zaletą radia z nawigacją jest to, że ma ono zapisane mapy w swojej pamięci. Dzięki temu nawigacja działa, nawet wtedy, gdy mamy problem z zasięgiem. Jest ona po prostu niezawodna. Radia z nawigacją przeważnie posiadają jeszcze wiele innych, ciekawych funkcji które sprawiają, że warto jest mieć je w swoim samochodzie. Wiele z nich posiada DVD i odtwarza filmy (dzięki czemu są genialnym wynalazkiem dla rodzin z małymi dziećmi), a do niektórych da się podłączyć czujniki i kamery cofania. Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom nawet starszy samochód staje się o wiele bardziej funkcjonalny i wygodniejszy w codziennym użytkowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl