DVD zagłówkowe w samochodzie osobowym? To możliwe!
DVD zagłówkowe w samochodzie osobowym? To możliwe!

We współczesnych pojazdach coraz częściej wykorzystywane są różnorodne rozwiązania multimedialne, które mają służyć nie tylko kierowcy, np. w sprawnej nawigacji, ale również pasażerom w celach rozrywkowych. Doceniane są szczególnie przez rodziców, którzy często podróżują ze swoimi pociechami. Do tej pory pasażerowie zwykle korzystali z urządzeń mobilnych, np. smartfonów, tabletów lub laptopów. Obecnie można skorzystać ze znacznie wydajniejszych i wygodniejszych rozwiązań. Jednym z nich jest DVD zagłówkowe w samochodzie osobowym.

Multimedialna rozrywka w twoim samochodzie

Ekrany na zagłówkach, umożliwiające oglądanie filmów, teledysków czy granie w gry do tej pory kojarzyły się wyłącznie z samolotami latającymi na długich dystansach. Takie rozwiązanie było wprawdzie dostępne również w przypadku samochodów, jednak jego koszt był bardzo wysoki, więc niewiele osób mogło sobie na nie pozwolić. Obecnie jednak DVD zagłówkowe można nabyć w przystępnych cenach, zyskując dobrej jakości produkt, który umili podróż zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym pasażerom.

Nowoczesne DVD zagłówkowe nie wymaga dokonywania przeróbek w zagłówkach, gdyż można go stabilnie, a jednocześnie dość łatwo przymocować.

DVD zagłówkowe w ofercie firmy Stopol Group

Doskonałym przykładem DVD zagłówkowego jest produkt NEXT BASE CLICK 9 DUO DELUXE dostępny w ofercie firmy STOPOL GROUP. Jest to inteligentny system, który umożliwia łatwy montaż w pojeździe - wystarczy wpiąć odtwarzacz w zagłówki. W zestawie znajdują się 2 kolorowe ekrany z wyświetlaczem LCD (9 cali) oraz 2 odtwarzacze DVD. Dzięki temu dwie osoby mogą oglądać treści wyświetlane na różnych ekranach. System zapewnia odczyt płyt nagranych w różnych formatach. Dostępne jest też gniazdo USB, wejścia/wyjścia AV, wejście słuchawkowe (oddzielne w obydwu urządzeniach) oraz wbudowany dekoder Dolby Digital. Urządzenie może być podłączone do gniazda zapalniczki samochodowej 12V lub sieci 230V.

Jest to multimedialne rozwiązanie, które może być wykorzystane zarówno w przypadku pojazdów wykorzystywanych w celach komercyjnych, jak i w autach prywatnych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl