Producenci
PROMOCJE
NEXT BASE 402G GPS FULL HD
NEXT BASE 402G GPS FULL HD
679,00 zł 499,00 zł
szt.
DDPAI MINI ONE "NIGHT VISION" FULL HD 32GB
DDPAI MINI ONE "NIGHT VISION" FULL HD 32GB
529,00 zł 499,00 zł
szt.
 DDPAI MINI 3 WiFi Ultra HD 2K+ 32GB
DDPAI MINI 3 WiFi Ultra HD 2K+ 32GB
839,00 zł 659,00 zł
szt.
PHANTOM DVD 706D SLIM
PHANTOM DVD 706D SLIM
799,00 zł 599,00 zł
szt.

DVD zagłówkowe w samochodzie osobowym? To możliwe!

DVD zagłówkowe w samochodzie osobowym? To możliwe!

We współczesnych pojazdach coraz częściej wykorzystywane są różnorodne rozwiązania multimedialne, które mają służyć nie tylko kierowcy, np. w sprawnej nawigacji, ale również pasażerom w celach rozrywkowych. Doceniane są szczególnie przez rodziców, którzy często podróżują ze swoimi pociechami. Do tej pory pasażerowie zwykle korzystali z urządzeń mobilnych, np. smartfonów, tabletów lub laptopów. Obecnie można skorzystać ze znacznie wydajniejszych i wygodniejszych rozwiązań. Jednym z nich jest DVD zagłówkowe w samochodzie osobowym.

Multimedialna rozrywka w twoim samochodzie

Ekrany na zagłówkach, umożliwiające oglądanie filmów, teledysków czy granie w gry do tej pory kojarzyły się wyłącznie z samolotami latającymi na długich dystansach. Takie rozwiązanie było wprawdzie dostępne również w przypadku samochodów, jednak jego koszt był bardzo wysoki, więc niewiele osób mogło sobie na nie pozwolić. Obecnie jednak DVD zagłówkowe można nabyć w przystępnych cenach, zyskując dobrej jakości produkt, który umili podróż zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym pasażerom.

Nowoczesne DVD zagłówkowe nie wymaga dokonywania przeróbek w zagłówkach, gdyż można go stabilnie, a jednocześnie dość łatwo przymocować.

DVD zagłówkowe w ofercie firmy Stopol Group

Doskonałym przykładem DVD zagłówkowego jest produkt NEXT BASE CLICK 9 DUO DELUXE dostępny w ofercie firmy STOPOL GROUP. Jest to inteligentny system, który umożliwia łatwy montaż w pojeździe - wystarczy wpiąć odtwarzacz w zagłówki. W zestawie znajdują się 2 kolorowe ekrany z wyświetlaczem LCD (9 cali) oraz 2 odtwarzacze DVD. Dzięki temu dwie osoby mogą oglądać treści wyświetlane na różnych ekranach. System zapewnia odczyt płyt nagranych w różnych formatach. Dostępne jest też gniazdo USB, wejścia/wyjścia AV, wejście słuchawkowe (oddzielne w obydwu urządzeniach) oraz wbudowany dekoder Dolby Digital. Urządzenie może być podłączone do gniazda zapalniczki samochodowej 12V lub sieci 230V.

Jest to multimedialne rozwiązanie, które może być wykorzystane zarówno w przypadku pojazdów wykorzystywanych w celach komercyjnych, jak i w autach prywatnych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl