O firmie

Sklep motoryzacyjny Stopol Group

W Polsce Stopol Group Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1998 roku i mieści się w Pruszkowie k/Warszawy. OD WRZEŚNIA 2022r. ZMIENILIŚMY LOKALIZACJĘ -> MIEŚCIMY SIĘ W NADARZYNIE 

Stopol to sklep motoryzacyjny oraz wiodący dostawca szerokiej gamy elektroniki motoryzacyjnej na rynku polskim i rozpoznawalny dostawca na rynku europejskim. Jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na krajowy rynek systemy multimedialne, których ideę popularyzuje od 2000 roku. W swojej ofercie Stopol Group posiada szeroki wachlarz różnego typu monitorów, telewizorów samochodowych, odtwarzaczy DVD, odtwarzaczy DVD z wbudowanymi monitorami, a także tunery TV, transmitery IR, uchwyty, słuchawki IR, konsole do gier i anteny.

Markami Stopol Group są Phantom, Kicx, Centurion, Titan, Fighter, Terminator, które z powodzeniem zostały wprowadzone do sprzedaży na rynek Polski.

Alarmy oferowane przez nasz sklep motoryzacyjny zgodnie z istniejącymi w Polsce przepisami zawsze posiadały certyfikat na znak bezpieczeństwa "B", a w chwili obecnej posiadają certyfikaty wymagane w UE. Wiele z naszych alarmów znajduje się na liście PZU uprawniającej do zniżek przy ubezpieczeniu AC. Ogólnie znana niezawodność działania, łatwość montażu, wysoka jakość i niska cena produktów oferowanych przez firmę pozwala jej na swobodne funkcjonowanie na niezwykle wymagającym polskim rynku.

Wieloletnie doświadczenie, zasoby oraz wykwalifikowani i zaangażowani w swoją pracę ludzie zapewniają firmie ogromne możliwości rozwoju, oraz pełną satysfakcję wszystkim klientom korzystającym z jej usług.

Firma Stopol Group Sp. z o.o. z dniem 23.12.2004 przystąpiła do systemu GS1 (dawniej EAN International) administrowanego przez Instytut Logistyki i Magazynowania - GS1 Polska z siedzibą w Poznaniu. System GS1 jest zbiorem międzynarodowych standardów ułatwiających efektywne zarządzanie globalnymi łańcuchami dostaw obejmującymi wiele branż poprzez unikalną identyfikację produktów, przesyłek transportowych, zasobów, lokalizacji i usług. Dzięki temu nasze produkty mogą być sprzedawane we wszystkich punktach sprzedaży detalicznej, takich jak sklepy motoryzacyjne, wyposażonych w urządzenia do skanowania kodów kreskowych.

Marka Phantom - www.phantom.waw.pl Marka PHANTOM należy do firmy Stopol Group Sp. z o.o. od dziesięciu lat. Stopol Group Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od marca 1998 roku.

Na dzień dzisiejszy markę PHANTOM reprezentuje sześć kategorii produktowych: multimedia, car audio, alarmy samochodowe, czujniki parkowania, zamki centralne oraz akcesoria samochodowe.

Grupa Phantom Multimedia zajmuje się produkcją najnowocześniejszych telewizorów samochodowych, odtwarzaczy DVD, monitorów podwieszanych, a także takich akcesoriów jak słuchawki bezprzewodowe, tunery TV, transmitery FM, etc. Nasi inżynierowie i projektanci stale dążą do tego, aby produkty były proste i wygodne w obsłudze, umożliwiając praktycznie wszystkie formy rozrywki!

Samochodowa audio technika Phantom jest reprezentowana przez systemy A/V, systemy akustyczne, wzmacniacze, kondensatory, akcesoria i kable audio. Przy produkcji wykorzystywana jest najnowsza technologia oraz nowatorskie idee w dziedzinie światowego car audio.

Systemy alarmowe marki Phantom są przeznaczone dla szerokiego kręgu odbiorców. Są to zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń antykradzieżowych wyposażone w wiele użytkowych funkcji. Dlatego też piloty alarmów Phantom charakteryzują się ciekawym designem. W 2007 roku zakończono proces projektowania nowej serii alarmów, która na chwilę obecną liczy 3 modele. Docelowo systemy alarmowe Phantom będą rozwijane tak, aby czytały informacje z szyny CAN.

Najlepsze materiały pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości.

Marka Kicx - www.kicx.pl Marka Kicx została stworzona przez OHSUNG Electronics Inc., koreańskiego giganta przemysłu car audio. Firma ta została założona przez entuzjastów car audio, a jej aktywność koncentrowała się na rozwoju technologii i produkcji komponentów OEM dla znanych światowych producentów. Po kilku pomyślnych latach firma została dokapitalizowana przez amerykańskiego partnera i rozpoczęła wytwarzać produkty pod własną marką. Główne biuro korporacji i jej naukowe i przemysłowe laboratoria zostały ulokowane w Seulu. Liczne filie zostały rozmieszczone po całym świecie: USA: Kicx Laboratory Inc., Korea Południowa - S44 Design Group, Tajwan, Chiny. Ważną rolę w strategii firmy odgrywa kombinacja atrakcyjnej polityki cenowej, kontrola jakości, używanie najnowszych technologii oraz doskonałe komponenty jak również zaangażowanie specjalistów z różnych krajów posiadających rozmaite doświadczenia.

Na początku produkty Kicx były reprezentowane przede wszystkim przez głośniki. Te systemy akustyczne były określone seriami DC, AL i GF. Produkty Kicx natychmiast zwróciły uwagę amatorów, entuzjastów i profesjonalistów car audio dzięki wysokiej jakości dźwięku, doskonałego designu oraz możliwości pracy w różnych warunkach. Obecna produkcja serii akustycznych AL i GF w zmodernizowanej formie dowodzi wysokiej jakości tych produktów. W 2000 roku firma wylansowała nowe serie akustyczne, a mianowicie serie PD i DS. W tym samym roku wprowadziła na rynek swój pierwszy wzmacniacz serii HP oraz subwoofery serii DC i AL. Olbrzymi potencjał umożliwił wylansowanie w relatywnie krótkim okresie czasu nowe serie głośników: serie PRO, GFQ, ALQ, ICQ, KH, STC oraz wzmacniaczy serii KAP FORMULA. Ponadto systemy akustyczne serii PRO otrzymały w 2004 roku najwyższe oceny od specjalistów i dziennikarzy car audio. Ich jakość dźwięku była porównywana z bardzo sławnymi systemami car audio i rekomendowana do instalacji car audio.

Ostatnio marka Kicx jest rozpoznawana na rynku jako jeden z liderów w systemach akustycznych, wzmacniaczach, produkcji kabli, materiałów szumoizolacyjnych i innych komponentów systemów car audio. Nowe i zmodyfikowane modele pojawiają się co roku.

Na rynku rosyjskim i Unii Europejskiej Stopol Group posiada wyłączne prawo do reprezentowania marki Kicx od roku 1999.

Marka Centurion Systemy alarmowe Centurion pojawiły się na rynku w 1998 roku.

Obecnie systemy alarmowe Centurion zajmują wiodącą pozycję na rynkach wschodnich i silną pozycję w Polsce. Są rozpoznawane także w innych krajach Unii Europejskiej. Sekret ich sukcesu jest prosty - lepsze rozwiązania technologiczne, silne przestrzeganie standardów w zakresie auto-elektroniki, współczesny design i niezmiennie wysoka jakość produkcji.

Aby uzyskać najlepszą ochronę swojego samochodu nie trzeba obmyślać skomplikowanych sposobów ochrony, można to zrobić łatwiej wybierając jeden z modeli alarmów Centurion. Razem z wysokiej jakości ochroną samochodu nasi klienci otrzymują wiele udogodnień w korzystaniu z samochodu dzięki olbrzymiej funkcjonalności pilotów.

Kod alarmu Centurion jest trudny do przechwycenia dzięki podwójnemu poziomomi zabezpieczeń. Po pierwsze kod alarmu jest dynamiczny. Po drugie przy rozbrojeniu systemu dowolnym pilotem, pilot z dwustronną łącznością będzie sygnalizował wyjście z trybu ochrony. Nawet jeśli złodziej korzystając ze skanera zdąży wpisać swój pilot do pamięci alarmu, właściciel samochodu zostanie poinformowany o rozbrojeniu alarmu. Dlatego też systemy alarmowe Centurion lepiej chronią przed złodziejami, gdyż informują właściciela, działając na wszystkie jego zmysły poprzez wibracje i dźwięk o tym, że kod został przechwycony przez złodzieja.

Systemy alarmowe Centurion z dwustronną komunikacją informują regularnie także o tym, czy pilot jest w łączności z naszym samochodem. Oczywiście istnieje możliwość wywołania kontroli łączności na żądanie.

Niektóre systemy alarmowe Centurion posiadają opcję uruchomienia silnika - o określonym czasie, periodycznie lub za pomocą pilota. W Unii Europejskiej ta funkcja jest niestety zabroniona, ale podróżując po świecie można ją aktywować. W Rosji użytkownicy naszych alarmów uruchamiają silnik w celu rozgrzania samochodu. W Stanach Zjednoczonych sytuacja wygląda trochę inaczej - aby schłodzić wnętrze samochodu. Przykładowo przed skończeniem pracy kierowca uruchamia silnik, a klimatyzator stwarza komfortowe warunki jazdy.

Ilość dodatkowych kanałów w systemach alarmowych Centurion pozwala zadowolić kaprysy każdego klienta. Te alarmy są łatwe i wygodne w obsłudze. Informacja na wyświetlaczu LCD jest bardzo czytelna, przekazywana za pomocą obrazka samochodu a nie piktogramów.

Marka Legendford - www.legendford.pl Systemy alarmowe Legendford to klasyka alarmów samochodowych na polskim rynku. Nieprzerwanie od ponad 10 lat cieszy się powodzeniem wśród klientów. Te alarmy to niezawodność, wysoka jakość, prostota obsługi i doskonała cena. W ostatnim roku pojawiły się nowe modele, aby sprostać nowym wyzwaniom stawianym nam przez naszych klientów. Alarmy posiadają wymagane certyfikaty i homologacje i są honorowane przez ubezpieczycieli samochodów dzięki temu, że znajdują się na listach PZU i innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl