Producenci
PROMOCJE
NEXT BASE 402G GPS FULL HD
NEXT BASE 402G GPS FULL HD
679,00 zł 499,00 zł
szt.
DDPAI MINI ONE "NIGHT VISION" FULL HD 32GB
DDPAI MINI ONE "NIGHT VISION" FULL HD 32GB
529,00 zł 499,00 zł
szt.
 DDPAI MINI 3 WiFi Ultra HD 2K+ 32GB
DDPAI MINI 3 WiFi Ultra HD 2K+ 32GB
839,00 zł 659,00 zł
szt.
PHANTOM DVD 706D SLIM
PHANTOM DVD 706D SLIM
799,00 zł 599,00 zł
szt.
O firmie

Sklep motoryzacyjny Stopol Group

W Polsce Stopol Group Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1998 roku i mieści się w Pruszkowie k/Warszawy.

Stopol to sklep motoryzacyjny oraz wiodący dostawca szerokiej gamy elektroniki motoryzacyjnej na rynku polskim i rozpoznawalny dostawca na rynku europejskim. Jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na krajowy rynek systemy multimedialne, których ideę popularyzuje od 2000 roku. W swojej ofercie Stopol Group posiada szeroki wachlarz różnego typu monitorów, telewizorów samochodowych, odtwarzaczy DVD, odtwarzaczy DVD z wbudowanymi monitorami, a także tunery TV, transmitery IR, uchwyty, słuchawki IR, konsole do gier i anteny.

Markami Stopol Group są Phantom, Kicx, Centurion, Titan, Fighter, Terminator, które z powodzeniem zostały wprowadzone do sprzedaży na rynek Polski.

Alarmy oferowane przez Stopol Group Sp. z o.o. zgodnie z istniejącymi w Polsce przepisami zawsze posiadały certyfikat na znak bezpieczeństwa "B", a w chwili obecnej posiadają certyfikaty wymagane w UE. Wiele z naszych alarmów znajduje się na liście PZU uprawniającej do zniżek przy ubezpieczeniu AC. Ogólnie znana niezawodność działania, łatwość montażu, wysoka jakość i niska cena produktów oferowanych przez firmę pozwala jej na swobodne funkcjonowanie na niezwykle wymagającym polskim rynku.

Wieloletnie doświadczenie, zasoby oraz wykwalifikowani i zaangażowani w swoją pracę ludzie zapewniają firmie ogromne możliwości rozwoju, oraz pełną satysfakcję wszystkim klientom korzystającym z jej usług.

Firma Stopol Group Sp. z o.o. z dniem 23.12.2004 przystąpiła do systemu GS1 (dawniej EAN International) administrowanego przez Instytut Logistyki i Magazynowania - GS1 Polska z siedzibą w Poznaniu. System GS1 jest zbiorem międzynarodowych standardów ułatwiających efektywne zarządzanie globalnymi łańcuchami dostaw obejmującymi wiele branż poprzez unikalną identyfikację produktów, przesyłek transportowych, zasobów, lokalizacji i usług. Dzięki temu nasze produkty mogą być sprzedawane we wszystkich punktach sprzedaży detalicznej, takich jak sklepy motoryzacyjne, wyposażonych w urządzenia do skanowania kodów kreskowych.

Marka Phantom - www.phantom.waw.pl Marka PHANTOM należy do firmy Stopol Group Sp. z o.o. od dziesięciu lat. Stopol Group Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od marca 1998 roku.

Na dzień dzisiejszy markę PHANTOM reprezentuje sześć kategorii produktowych: multimedia, car audio, alarmy samochodowe, czujniki parkowania, zamki centralne oraz akcesoria samochodowe.

Grupa Phantom Multimedia zajmuje się produkcją najnowocześniejszych telewizorów samochodowych, odtwarzaczy DVD, monitorów podwieszanych, a także takich akcesoriów jak słuchawki bezprzewodowe, tunery TV, transmitery FM, etc. Nasi inżynierowie i projektanci stale dążą do tego, aby produkty były proste i wygodne w obsłudze, umożliwiając praktycznie wszystkie formy rozrywki!

Samochodowa audio technika Phantom jest reprezentowana przez systemy A/V, systemy akustyczne, wzmacniacze, kondensatory, akcesoria i kable audio. Przy produkcji wykorzystywana jest najnowsza technologia oraz nowatorskie idee w dziedzinie światowego car audio.

Systemy alarmowe marki Phantom są przeznaczone dla szerokiego kręgu odbiorców. Są to zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń antykradzieżowych wyposażone w wiele użytkowych funkcji. Dlatego też piloty alarmów Phantom charakteryzują się ciekawym designem. W 2007 roku zakończono proces projektowania nowej serii alarmów, która na chwilę obecną liczy 3 modele. Docelowo systemy alarmowe Phantom będą rozwijane tak, aby czytały informacje z szyny CAN.

Najlepsze materiały pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości.

Marka Kicx - www.kicx.pl Marka Kicx została stworzona przez OHSUNG Electronics Inc., koreańskiego giganta przemysłu car audio. Firma ta została założona przez entuzjastów car audio, a jej aktywność koncentrowała się na rozwoju technologii i produkcji komponentów OEM dla znanych światowych producentów. Po kilku pomyślnych latach firma została dokapitalizowana przez amerykańskiego partnera i rozpoczęła wytwarzać produkty pod własną marką. Główne biuro korporacji i jej naukowe i przemysłowe laboratoria zostały ulokowane w Seulu. Liczne filie zostały rozmieszczone po całym świecie: USA: Kicx Laboratory Inc., Korea Południowa - S44 Design Group, Tajwan, Chiny. Ważną rolę w strategii firmy odgrywa kombinacja atrakcyjnej polityki cenowej, kontrola jakości, używanie najnowszych technologii oraz doskonałe komponenty jak również zaangażowanie specjalistów z różnych krajów posiadających rozmaite doświadczenia.

Na początku produkty Kicx były reprezentowane przede wszystkim przez głośniki. Te systemy akustyczne były określone seriami DC, AL i GF. Produkty Kicx natychmiast zwróciły uwagę amatorów, entuzjastów i profesjonalistów car audio dzięki wysokiej jakości dźwięku, doskonałego designu oraz możliwości pracy w różnych warunkach. Obecna produkcja serii akustycznych AL i GF w zmodernizowanej formie dowodzi wysokiej jakości tych produktów. W 2000 roku firma wylansowała nowe serie akustyczne, a mianowicie serie PD i DS. W tym samym roku wprowadziła na rynek swój pierwszy wzmacniacz serii HP oraz subwoofery serii DC i AL. Olbrzymi potencjał umożliwił wylansowanie w relatywnie krótkim okresie czasu nowe serie głośników: serie PRO, GFQ, ALQ, ICQ, KH, STC oraz wzmacniaczy serii KAP FORMULA. Ponadto systemy akustyczne serii PRO otrzymały w 2004 roku najwyższe oceny od specjalistów i dziennikarzy car audio. Ich jakość dźwięku była porównywana z bardzo sławnymi systemami car audio i rekomendowana do instalacji car audio.

Ostatnio marka Kicx jest rozpoznawana na rynku jako jeden z liderów w systemach akustycznych, wzmacniaczach, produkcji kabli, materiałów szumoizolacyjnych i innych komponentów systemów car audio. Nowe i zmodyfikowane modele pojawiają się co roku.

Na rynku rosyjskim i Unii Europejskiej Stopol Group posiada wyłączne prawo do reprezentowania marki Kicx od roku 1999.

Marka Centurion Systemy alarmowe Centurion pojawiły się na rynku w 1998 roku.

Obecnie systemy alarmowe Centurion zajmują wiodącą pozycję na rynkach wschodnich i silną pozycję w Polsce. Są rozpoznawane także w innych krajach Unii Europejskiej. Sekret ich sukcesu jest prosty - lepsze rozwiązania technologiczne, silne przestrzeganie standardów w zakresie auto-elektroniki, współczesny design i niezmiennie wysoka jakość produkcji.

Aby uzyskać najlepszą ochronę swojego samochodu nie trzeba obmyślać skomplikowanych sposobów ochrony, można to zrobić łatwiej wybierając jeden z modeli alarmów Centurion. Razem z wysokiej jakości ochroną samochodu nasi klienci otrzymują wiele udogodnień w korzystaniu z samochodu dzięki olbrzymiej funkcjonalności pilotów.

Kod alarmu Centurion jest trudny do przechwycenia dzięki podwójnemu poziomomi zabezpieczeń. Po pierwsze kod alarmu jest dynamiczny. Po drugie przy rozbrojeniu systemu dowolnym pilotem, pilot z dwustronną łącznością będzie sygnalizował wyjście z trybu ochrony. Nawet jeśli złodziej korzystając ze skanera zdąży wpisać swój pilot do pamięci alarmu, właściciel samochodu zostanie poinformowany o rozbrojeniu alarmu. Dlatego też systemy alarmowe Centurion lepiej chronią przed złodziejami, gdyż informują właściciela, działając na wszystkie jego zmysły poprzez wibracje i dźwięk o tym, że kod został przechwycony przez złodzieja.

Systemy alarmowe Centurion z dwustronną komunikacją informują regularnie także o tym, czy pilot jest w łączności z naszym samochodem. Oczywiście istnieje możliwość wywołania kontroli łączności na żądanie.

Niektóre systemy alarmowe Centurion posiadają opcję uruchomienia silnika - o określonym czasie, periodycznie lub za pomocą pilota. W Unii Europejskiej ta funkcja jest niestety zabroniona, ale podróżując po świecie można ją aktywować. W Rosji użytkownicy naszych alarmów uruchamiają silnik w celu rozgrzania samochodu. W Stanach Zjednoczonych sytuacja wygląda trochę inaczej - aby schłodzić wnętrze samochodu. Przykładowo przed skończeniem pracy kierowca uruchamia silnik, a klimatyzator stwarza komfortowe warunki jazdy.

Ilość dodatkowych kanałów w systemach alarmowych Centurion pozwala zadowolić kaprysy każdego klienta. Te alarmy są łatwe i wygodne w obsłudze. Informacja na wyświetlaczu LCD jest bardzo czytelna, przekazywana za pomocą obrazka samochodu a nie piktogramów.

Marka Legendford - www.legendford.pl Systemy alarmowe Legendford to klasyka alarmów samochodowych na polskim rynku. Nieprzerwanie od ponad 10 lat cieszy się powodzeniem wśród klientów. Te alarmy to niezawodność, wysoka jakość, prostota obsługi i doskonała cena. W ostatnim roku pojawiły się nowe modele, aby sprostać nowym wyzwaniom stawianym nam przez naszych klientów. Alarmy posiadają wymagane certyfikaty i homologacje i są honorowane przez ubezpieczycieli samochodów dzięki temu, że znajdują się na listach PZU i innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl