Jakie są korzyści z posiadania rejestratora jazdy? Większość osób kupuje rejestratory ze względów bezpieczeństwa. Słusznie, ponieważ posiadanie kamery ułatwia dochodzenia swoich praw. Ile to razy nie można dojść, kto jest winowajcą zdarzeń drogowych – stłuczki lub wypadku, potrącenia, wymuszenia pierwszeństwa czy przejazdu na czerwonym świetle. Wideorejestratory samochodowe dają jeszcze jedną korzyść, jaką jest możliwość nagrania malowniczej trasy pokonywanej podczas wakacyjnego wyjazdu. Wszystkie oferowane przez nas rejestratory samochodowe nagrywają w rozdzielczości 1080p. Zapisany obraz jest szczegółowy, nawet w przypadku nagrań nocnych.

Rejestrator samochodowy z GPS

Rejestrator samochodowy z GPS umożliwia monitorowanie prędkości, z jaką porusza się pojazd oraz stylu jazdy kierowcy. Funkcję tą doceniają klienci komercyjni, którzy mogą kontrolować sposób przemieszczania się samochodów służbowych pod kątem przepisowej i ekonomicznej jazdy, a także czasu postoju. Przy pomocy rejestratorów samochodowych z funkcją GPS firmy mogą zadbać o optymalizowanie kosztów użytkowania pojazdów służbowych. Ewidencjonowanie przebiegu jazdy pozwala również na uzyskanie informacji o lokalizacji samochodu, ponieważ funkcja GPS umożliwia zapis współrzędnych geograficznych i wygodną wizualizację trasy, po której przemieszcza się pojazd. Odbiornik GPS posiada także inną praktyczną funkcję – na podstawie sygnału satelitarnego w precyzyjny sposób wskazuje czas. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór rejestratorów samochodowych z wbudowanym modułem GPS nowej generacji, zapewniającym szybkie pozycjonowanie pojazdu.

Wideorejestrator WiFi

Jedną z najciekawszych opcji w nowoczesnych rejestratorach jazdy jest ich możliwość sparowania ze smartfonem. Wideorejestrator WiFi, dzięki łączności bezprzewodowej, ma możliwość strumieniowania obrazu w czasie rzeczywistym wprost na telefon. Za pomocą dedykowanych aplikacji, dostępnych do pobrania w sklepie Google Play lub Apple App Store, możliwe jest oglądanie obrazu na żywo, zmiana parametrów rejestratora i przeglądanie plików zapisanych na karcie pamięci. Obsługa kamery samochodowej za pomocą dedykowanej aplikacji jest szybka, prosta i intuicyjna. Dostępne w naszym asortymencie rejestratory samochodowe z WiFi to wysokiej klasy sprzęt o doskonałej rozdzielczości, która umożliwia uzyskanie precyzyjnego obrazu i płynnego nagrania. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących rejestratorów samochodowych z WiFi, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl