Stacje multimedialne 2 DIN z pewnością podniosą funkcjonalność Państwa samochodu! Niemal każdy pojazd, w tym również model „pełnoletni”, wyposażony w standardową zatokę 2 DIN może zostać wzbogacony o nowoczesne radio z nawigacją, odtwarzaczem multimedialnym i szeregiem innych aplikacji przydatnych w czasie podróży. W naszej ofercie znajdą Państwo radia 2 DIN z systemem Android oraz Windows CE. Zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych modeli stacji Phantom, a w przypadku pytań prosimy o kontakt. Nasi Konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedz.

Radio 2 DIN

Radio 2 DIN odznacza się dużym, czytelnym wyświetlaczem oraz wieloma wbudowanymi funkcjami. Systemy operacyjne, w które wyposażone są radia 2 DIN umożliwiają łączność urządzeń ze smartfonami oraz sterowanie multimediami z poziomu telefonu. W naszym asortymencie oferujemy urządzenia w standardzie 2 DIN. Dzięki kompatybilności radia 2 DIN ze smartfonem możliwe jest korzystanie z GPS – a. Radia 2 DIN, dostępne w naszej ofercie mają wbudowany moduł WiFi oraz system głośnomówiący Bluetooth. Uniwersalna stacja multimedialna 2DIN PHANTOM AVX 6215, którą można u nas zakupić posiada również odtwarzacz DVD – CD. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Radio 2 DIN z Android Auto

Radio 2 DIN z Android Auto wyposażone jest w funkcję, która umożliwia wyświetlanie aplikacji z telefonu na ekranie radia. W naszej ofercie dostępne są modele radia 2 DIN zapewniające pełną obsługę Android Auto oraz Apple Car Play, a także stacje multimedialne z systemem Android 9. Radia 2 DIN wyposażone są również w funkcjonalne wejścia, np. wejście kamery cofania, wejścia/wyjścia audio – video oraz inne funkcjonalności. W przypadku planowanego zakupu radia 2 DIN z systemem operacyjnym Android, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl