Jednym z najłatwiejszych sposobów na umilenie pasażerom podróży jest montaż odtwarzacza DVD do samochodu. W przeciwieństwie do radia samochodowego, na DVD można nie tylko słuchać muzyki, ale również oglądać filmy, koncerty i teledyski. Na pewno urozmaici to podróż, która czasem potrafi być bardzo monotonna, szczególnie gdy trwa kilka godzin i jest związana z wyjazdem na wczasy. Aby trasa przebiegała w atmosferze relaksu, a nie nudy, przygotowaliśmy ofertę sprzedażową dotyczącą samochodowego DVD Phantom. Odtwarzacze DVD tej marki zostały skonstruowane w taki sposób, by nie zajmowały dużo miejsca i dało się je łatwo zainstalować nawet w samochodach, które nie mają wiele przestrzeni montażowej. Na drodze wszystko się może zdarzyć, dlatego sprzedawane przez nas zestawy DVD są wyposażone w system antywstrząsowy. Obsługa jest prosta i intuicyjna, a do tego kompletu dołączony jest pilot, dzięki któremu można sterować odtwarzaczem, przewody video i audio, czujnik do pilota, akcesoria montażowe oraz instrukcja.

Samochodowe DVD dla całej rodziny

O tym, że długa podróż może dać się we znaki, często boleśnie przekonują się rodzice maluchów, które potrzebują dużo ruchu i są niespokojne, gdy trzeba siedzieć dłużej w jednej pozycji. Wystarczy jednak, że na ekranie pojawi się ulubiona postać, a najmłodszy pasażer przez całą drogę będzie podróżował w ciszy, zainteresowany wyświetlaną na ekranie kreskówką! Czyż to nie jest argument przemawiającym za tym, aby zamontować samochodowe DVD? Dla dzieci jest to świetna zabawa, a kierowca może prowadzić w skupieniu. Nowoczesne odtwarzacze odczują nie tylko płyty DVD, ale również filmy zapisane na kartach pamięci i wielu innych formatach: CD, VCD, Mp3(ID3), AAC, MP4, DIVIX, ASF. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzą Państwo sporo miejsca. Z kolei dźwięk najlepszej jakości są w stanie zapewnić również przez nas oferowane głośniki samochodowe.

Zachęcamy do korzystania z oferty Stopol Group, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszymi sprzedawcami. Pomożemy Państwu zarówno w dokonaniu optymalnego wyboru, jak i udzielimy fachowej porady technicznej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl