Pilot czy kluczyk - jak lepiej otwierać samochód?
Pilot czy kluczyk - jak lepiej otwierać samochód?

Centralny zamek z pilotem jest wygodny

Centralny zamek uruchamiany pilotem oznacza bardzo dużą wygodę użytkowania.

Naciśnięcie jednego przycisku powoduje otwarcie się wszystkich zamków, w tym zwolnienie blokady bagażnika.

Kierowcy nie muszą już szukać kluczyka i mocować się z otwarciem drzwi. Takie rozwiązanie jest szczególnie doceniane, gdy autem trzeba przewieźć dużą ilość zakupów: operowanie kluczykiem przy jednoczesnym panowaniu nad torbami nie jest łatwym zadaniem.

Dzięki centralnemu zamkowi na pilota wsiadanie do auta odbywa się szybko, wygodnie i sprawnie.

Otwieranie samochodu pilotem zwiększa bezpieczeństwo dzieci

Warto zamontować w aucie oferowany przez nas zamek centralny, zwłaszcza jeśli często podróżuje się z dziećmi.

Pilot otwiera zamek centralny z dużej odległości, dlatego pociechy będą mogły do wsiąść samochodu, zanim rodzice zdążą dotrzeć do auta. Wystarczy, że kierowca naciśnie przycisk na pilocie i w ten sposób otworzy im drzwi. Dzięki temu będą mogły na przykład szybciej schronić się przed deszczem lub niebezpieczeństwem na drodze.

Centralny zamek nie zamarznie zimą

W porze zimowej zmorą każdego kierowcy jest zamarznięty zamek.

Tego typu problemy z otwarciem auta rozwiązuje zamek centralny na pilota. Nawet w czasie najbardziej ujemnych temperatur otworzy samochód sprawnie i szybko. Niektórych z zaawansowanych technicznie wersji pilotów nie trzeba wyciągać z kieszeni kurtki, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk nawet na schowanym urządzeniu.

W czasie porannego wyjścia do pracy liczy się każda minuta. Jeśli więc chcesz uniknąć nerwowego szamotania się z kluczem, wyposaż swoje auto w centralny zamek z pilotem. Możliwość otwarcia drzwi samochodu z daleka i szybkie schowanie się przed zimnem oraz sprawne przygotowanie auta do jazdy są na wagę złota.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl