Sposób na nudę w aucie. Przenośne DVD
Sposób na nudę w aucie. Przenośne DVD

Osoby, którym zdarza się podróżować z małym dziećmi, doskonale wiedzą, czym grozi padające z tylnych się siedzeń hasło: „mamo, nudzi mi się”. Maluchy, które podczas długiej drogi nie mają się czym zająć stają się marudne, aż w końcu z bezsilności zaczynają płakać wniebogłosy. Jak łatwo można się domyślić, podróż pozostałych pasażerów nie należy do tych najbardziej komfortowych, a kierowca musi znaleźć w sobie dodatkowe pokłady cierpliwości, by skupić się na drodze. Czy da się temu jakoś zaradzić?

Bajki lekiem na całe zło

Każde dziecko ma swoją ulubioną bajkę, przy której cały świat przestaje się liczyć. Warto wiec zawsze mieć ją przy sobie, by użyć w kryzysowych sytuacjach. Zabranie nagrana do samochodu w długa podróż może nie być łatwe. Laptop na samej baterii nie popracuje zbyt długo, do tego jest za duży i niewygodny dla małych kolanek i rączek dziecka. Tablet z kolei jest zbyt delikatny, z powodu ekranu dotykowego. Maluch co chwilę niechcący będzie wyłączał sobie film i prosił rodziców o włączenie go ponownie. Dlatego idealnym rozwiązaniem tego problemy jest DVD do samochodu. Kupując taki zestaw znajdziemy w nim monitory, które możemy zamontować na zagłówkach przednich siedzeń tak, by maluch miał swoje prywatne kino. Dziecko w żaden sposób nie wyłączy sobie bajki i nie musimy się martwić, że laptop czy tablet zsuną mu się z kolanek podczas zakrętu. Monitory łatwo można zdjąć z zagłówków, nie ma więc problemu, by po dojechaniu na miejsce wyjąć je z auta i zabrać ze sobą.

Nie tylko dla dzieci

Zestaw przenośnego DVD jest jednak fantastyczną opcją nie tylko dla rodziców małych dzieci. Sprawdza się idealnie we wszystkich samochodach, w których z tyłu często jeżdżą pasażerowie. Nastolatki odcięte od Internetu podczas wyjazdu za granicę nie będą się nudzić, jeśli będą mogły obejrzeć sobie kilka odcinków ulubionego serialu. Z kolei wiecznie zabiegani dorośli podczas drogi będą mogli nadrobić zaległości filmowe, lub obejrzeć koncert ulubionego zespołu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl