Stacja multimedialna - wygoda, bezpieczeństwo, oszczędność
Stacja multimedialna - wygoda, bezpieczeństwo, oszczędność

Stacja multimedialna - dlaczego warto?

Stacja multimedialna to przede wszystkim ogromne ułatwienie dla kierowców, którzy podczas jazdy powinni skupiać się maksymalnie na jeździe. Oczywiście korzystanie z różnorodnych urządzeń pomocniczych jest dozwolone, jednakże powinny one w minimalnym stopniu rozpraszać uwagę. Systemy multimedialne stworzone zostały właśnie po to, aby jeden niewielkich rozmiarów sprzęt łączył w sobie wszelkie niezbędne funkcje, które używamy w trasie, a jego obsługa była jak najbardziej intuicyjna. Dodatkowo stacja montowana jest w widocznym i łatwo dostępnym dla kierowcy miejscu, dzięki czemu może z łatwością z niej skorzystać w dowolnym momencie.

Po wejściu do samochodu wystarczy uruchomić tylko jedno urządzenie, a po drodze w prosty sposób wybierać pożądane funkcje, np. radio, nawigacja, połączenie telefoniczne. Dodatkowo po odebraniu telefonu urządzenie automatycznie wycisza radio, dzięki czemu możemy swobodnie prowadzić rozmowy. Oprócz tego eliminujemy problem wszechobecnych w pojeździe kabli, których używamy do ładowania sprzętów elektronicznych.

Stacje multimedialne to doskonałe rozwiązanie, które wpływa nie tylko na komfort jazdy samochodem, ale przede wszystkim podnosi poziom bezpieczeństwa.

Dla kogo stacja multimedialna?

Na stację multimedialną może zdecydować się każdy, gdyż jest to urządzenie, które bez problemu obecnie nabyć. Produkty tego rodzaju zapewnia firma STOPOL GROUP, w której ofercie znaleźć można m.in. stację multimedialną marki PHANTOM. Jest to urządzenie dedykowane do poszczególnych marek samochodów. Zapewnia idealne dopasowanie do wnętrza pojazdu, a także łatwy dostęp do menu na ekranie dotykowym oraz szereg funkcji, przydatnych nie tylko kierowcy, ale i pasażerom.

Stacja multimedialna to rozwiązanie, na które może pozwolić sobie każdy, to jednak szczególnie docenione będzie przez kierowców, którzy często podróżują na dalekich trasach. Ze względu na łatwą obsługę i wielość różnorodnych funkcji, takie systemy stanowią doskonałe udogodnienie podczas dłuższych podróży. Z drugiej jednak strony doceniane są także przez osoby, które z pojazdów korzystają na co dzień podczas jazdy po mieście.

Stacja multimedialna - czy to się opłaca?

Chociaż stacja multimedialna to urządzenie wielofunkcyjne, które zapewnia funkcjonalności kilku różnych sprzętów, to jednak wiele osób nadal uważa, że jest to produkt dość kosztowny. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że system ten realizuje zadania kilku różnych akcesoriów. Gdybyśmy chcieli nabyć każde z nich oddzielnie, łączne koszty mogłyby okazać się porównywalne, a niekiedy może nawet wyższe. Do tego nadal nie rozwiązaliśmy problemu związanego z koniecznością obsługi kilku różnych urządzeń zamiast jednego w postaci stacji multimedialnej. Trzeba też pamiętać o kwestiach bezpieczeństwa, które trudno przeliczać na pieniądze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl